BEZOLEJOVÝ KOMPRESOR 6L+PNEUMATICKÁ SADA STANLEY
121,39 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(65 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Žltá |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 hz |
| Hmotnost | 9 kg |
| Kapacita nádrže | 6 l |
| Kapacita sania | 180 l/min |
| Maximálny prevádzkový tlak | 8 bar |
| Napájací zdroj | Ac |
| Obsah súpravy | Špirálová hadica 5 m |
| Otočné kolieska | Nie |
| Otáčky motora čerpadla | 3400 ot/min |
| Počet krytov v cene | 3 |
| Príkon | 1100 w |
| Typ produktu | Bezolejový kompresor |
| Varovanie | Nevyhadzujte do bežného odpadu, likvidujte v súlade s miestnými predpismi pre nebezpečný odpad. |
| Vhodné pre | Univerzálna |
| Vstupné striedavé napätie | 230 v |
| Výkon motora | 1,5 hp |
| Výstražné piktogramy | Ghs04: plyny pod tlakom |
| Úchyty | Áno |