BEZOLEJOVÝ KOMPRESOR STANLEY AIR KIT 8215190STN595
120,05 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Žltá |
| Frekvencia | 50 hz |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Hĺbka | 255 mm |
| Kapacita sania | 180 l/min |
| Maximálny prevádzkový tlak | 8 bar |
| Mazanie | Nie |
| Napájací zdroj | Ac |
| Otáčky motora čerpadla | 3400 ot/min |
| Priemerná spotreba prúdu | 5500 ma |
| Príkon | 1100 w |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rýchly konektor | Áno |
| Typ vzduchového čerpadla | Ol195 |
| Vhodné pre | Univerzálna |
| Vstavaný manometer | Áno |
| Vstupné napätie | 230 v |
| Vstupné napätie | 230 v |
| Výška | 290 mm |
| Šírka | 325 mm |