BEZOLEJOVÝ KOMPRESOR STANLEY B2BL104STF564
136,82 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(148 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Čierna |
| Frekvencia | 50 hz |
| Hmotnost | 15,5 kg |
| Hĺbka | 360 mm |
| Kapacita nádrže | 6 l |
| Kapacita sania | 105 l/min |
| Maximálny prevádzkový tlak | 8 bar |
| Mazanie | Nie |
| Napájací zdroj | Ac |
| Opasok cez rameno | Nie |
| Otáčky motora čerpadla | 1450 ot/min |
| Príkon | 550 w |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Varovanie | Nepoužívajte prístroj v uzavretých priestoroch bez dostatočného vetrania. |
| Vhodné pre | Univerzálna |
| Vstavaný manometer | Áno |
| Vstupné napätie | 230 v |
| Výkon motora | 0,75 km |
| Výstražné piktogramy | Ghs07: škodlivý |
| Vstupné napätie | 230 v |
| Výška | 360 mm |
| Šírka | 360 mm |