BEZOLEJOVÝ KOMPRESOR STANLEY C6BB34STN039
106,64 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(70 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Čierna |
| Frekvencia | 50 hz |
| Hmotnost | 10,5 kg |
| Hĺbka | 300 mm |
| Kapacita nádrže | 6 l |
| Kapacita sania | 180 l/min |
| Maximálny prevádzkový tlak | 8 bar |
| Mazanie | Nie |
| Napájací zdroj | Ac |
| Opasok cez rameno | Nie |
| Otáčky motora čerpadla | 3400 ot/min |
| Príkon | 1100 w |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Typ vzduchového čerpadla | Ol195 |
| Varovanie | Zaistite dostatočné vetranie pracovného priestoru, aby nedošlo k prehriatiu. |
| Vhodné pre | Univerzálna |
| Vstavaný manometer | Áno |
| Vstupné napätie | 230 v |
| Výkon motora | 1,5 km |
| Vstupné napätie | 230 v |
| Výška | 350 mm |
| Šírka | 335 mm |