Black & Decker GTC1843L20-QW motorový krovinorez Dvojité ostrie 3,2 kg
123,41 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(15 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Áno |
| Dĺžka rezu | 1,2 cm |
| Farba | Čierna |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Kapacita batérie | 2 ah |
| Nabíjačka | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Počet kusov v balení | 1 kusov |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Typ ostrie | Dvojité ostrie |
| Veľkosť ostrie | 43 cm |