Black & Decker GTC18452PC motorový krovinorez Dvojité ostrie 2,42 kg
111,67 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(18 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Áno |
| Bezpečnostná brzda | Áno |
| Bezpečnostná klzná spojka | Áno |
| Farba | Oranžová |
| Frekvencia cyklu | 1300 spm |
| Hladina akustického výkonu | 73,8 db |
| Hmotnost | 2,42 kg |
| Kapacita batérie | 2 ah |
| Nabíjačka | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Taška súčasťou balenia | Áno |
| Typ ostrie | Dvojité ostrie |
| Veľkosť ostrie | 45 cm |
| Vydávanie vibrácií | 2,1 m/s² |