Black & Decker GTC1845L20-QW motorový krovinorez Dvojité ostrie 2,6 kg
92,22 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(20 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Áno |
| Farba | Čierna |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Kapacita batérie | 2 ah |
| Nabíjačka | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Počet kusov v balení | 1 kusov |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rozteč čepele zubov | 1,8 cm |
| Typ ostrie | Dvojité ostrie |
| Veľkosť ostrie | 45 cm |
| Čas cyklu bez zaťaženia | 1300 spm |