Black & Decker PH5551-QS motorový krovinorez Dvojité ostrie 550 W 4,1 kg
107,84 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(82 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Bezpečnostná brzda | Áno |
| Farba | Oranžová |
| Frekvencia cyklu | 1600 spm |
| Hmotnost | 4,1 kg |
| Jednoduché skladovanie | Áno |
| Maximálna strihacia hrúbka | 2,2 cm |
| Napájací zdroj | Ac |
| Počet kusov v balení | 1 kusov |
| Taška súčasťou balenia | Áno |
| Typ ostrie | Dvojité ostrie |
| Veľkosť ostrie | 51 cm |
| Vlastnosti rukoväte | Ergonomický |
| Výkon motora | 550 w |
| Výška | 2300 mm |