DeWALT DCC018N vzduchový kompresor
156,95 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(30 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Farba | Žltá |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Hĺbka | 330 mm |
| Maximálny prevádzkový tlak | 11 bar |
| Maximálny prietok vzduchu | 0,6 l/min |
| Minimálny prietok vzduchu | 0,35 l/min |
| Nabíjačka | Nie |
| Podsvietenie displeja | Áno |
| Prevádzkové napätie | 12 v |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Varovanie | Neprekračujte maximálny pracovný tlak. |
| Vstavaný displej | Áno |
| Výška | 280 mm |
| Šírka | 140 mm |