DeWALT DCE530N-XJ tepelná pištoľ Teplovzdušná pištoľ 190 l/min 530 °C Žltá
119,38 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(45 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Farba | Žltá |
| Hmotnost | 500 g |
| Hĺbka | 161 mm |
| Jednoduché uchopenie | Áno |
| Maximálny prietok vzduchu | 190 l/min |
| Minimálny prietok vzduchu | 109 l/min |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Povrchová hubica | Áno |
| Počet hubíc | 2 |
| Počet nastavení toku vzduchu | 2 |
| Počet teplotných nastavení | 2 |
| Prevádzková teplota (max.) | 530 °c |
| Prevádzková teplota (min.) | 290 °c |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Reflector tryska | Áno |
| Tvar držadla | Rukoväť pištole |
| Typ produktu | Teplovzdušná pištoľ |
| Varovanie | Nenechávajte zariadenie bez dozoru, keď pracuje. |
| Vstavaný displej | Nie |
| Výška | 194,8 mm |