DeWALT DCMHT573N-XJ motorový krovinorez Dvojité ostrie 4,1 kg
223,94 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(39 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Hmotnost | 4,1 kg |
| Kapacita batérie | 9 ah |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 54 v |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rozteč čepele zubov | 3,1 cm |
| Typ ostrie | Dvojité ostrie |
| Veľkosť ostrie | 66 cm |