DeWALT DCMPH566N-XJ motorový krovinorez 3,6 kg
228,39 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(20 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Dĺžka rezu | 55 cm |
| Farba | Čierna |
| Frekvencia cyklu | 2800 spm |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Kapacita batérie | 5 ah |
| Maximálna výška | 3,35 m |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ion) |
| Veľkosť ostrie | 2,5 cm |