Dobíjací kompresor 12V SXIF0101 STANLEY
47,95 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(200 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka hadice | 0,65 m |
| Farba | Čierna |
| Hmotnost | 0,58 kg |
| Hĺbka | 53 mm |
| LED svietidlo | Áno |
| Maximálny prevádzkový tlak | 10 bar |
| Maximálny prietok vzduchu | 14,2 l/min |
| Napájací zdroj | Vstavané dobíjacie/batérie |
| Varovanie | Zaistite dostatočné vetranie pracovného priestoru, aby nedošlo k prehriatiu. |
| Vhodné pre | Univerzálna |
| Výška | 177 mm |
| Šírka | 76 mm |