Dobíjací kompresor 18V SFMCE520B STANLEY
101,61 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(28 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Farba | Žltá |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Hĺbka | 311 mm |
| LED svietidlo | Áno |
| Maximálny prevádzkový tlak | 11 bar |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Vstavané dobíjacie/batérie |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Varovanie | Zabráňte prímému kontaktu s kompresorom počas prevádzky – riziko popálenia. |
| Vhodné pre | Univerzálna |
| Vstupné napätie | 18 v |
| Vstupné napätie | 18 v |
| Výška | 170 mm |
| Šírka | 195 mm |