JVC CS-J620X reproduktor do auta 2-way 300 W Okrúhly
29,99 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Čierna |
| Frekvenčný rozsah | 35 - 22000 hz |
| Hmotnost | 370 g |
| Hmotnosť magnetu | 102 g |
| Impedancia | 4 ohm |
| Materiál magnetu centrálneho reproduktora | Ferit |
| Materiál magnetu výškového reproduktora | Síran neodymitý |
| Maximálny výkon | 300 w |
| Menovitý vstupný výkon | 30 w |
| Montážna hĺbka | 37 cm |
| Priemer montážneho otvoru | 4,3 cm |
| Priemer stredobasového reproduktora | 16 cm |
| Priemer výškového reproduktora | 2,5 cm |
| Tvar | Kulaté |
| Typ reproduktora | 2-way |
| Výškový reproduktor | Áno |
| Zosilňovač v cene | Nie |