Kladivo murárske 600 g typ "B" kovové - YT-4562
13,20 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 3 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Typ kladiva | 600 g |
|---|---|
| Celková dĺžka (L) | 315 mm |
| Šírka hlavy (A) | 24 x 23 mm |
| Výška hlavy (H) | 165 mm |
| Hlava kladiva | kovaná z kvalitnej uhlíkovej ocele |
| Materiál násady | vysoko kvalitná oceľ |
| Dostupnost | Dostupnosť: na vyžadanie |
| Hmotnost | 0.854 |
| Kodvyrobcuoriginal | 1237 |