Kladivo tesárske 600 g kovové - YT-4571
17,60 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 1 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Typ kladiva | 600 g |
|---|---|
| Celková dĺžka (L) | 331 mm |
| Šírka hlavy (A) | 20 x 25 mm |
| Výška hlavy (H) | 165 mm |
| Hlava kladiva | kovaná z kvalitnej uhlíkovej ocele |
| Materiál násady | vysoko kvalitná oceľ |
| Dostupnost | Dostupnosť: na vyžadanie |
| Hmotnost | 1.063 |
| Kodvyrobcuoriginal | 1241 |