Makita DLM538Z kosačka na trávu Ručná kosačka Batéria Čierna, Modrá, Metalická
489,65 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 1 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Farba | Modrá |
| Hladina akustického výkonu | 92 db |
| Hmotnost | 27,9 kg |
| Hĺbka | 1855 mm |
| Kapacita batérie | 6 ah |
| Maximálna oblasť kosenia | 700 m² |
| Maximálna výška rezu | 10 cm |
| Miera akustického tlaku | 84 db |
| Minimálna výška rezu | 2 cm |
| Model | Ručná sekačka |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Objem zberného koša | 70 l |
| Počet koliesok | 4 kolo/kolesá |
| Priemer predných kolies | 18 cm |
| Priemer zadných kolies | 23 cm |
| Rezná šírka | 53 cm |
| Rýchlosť otáčania | 3000 ot/min |
| Vydávanie vibrácií | 2,5 m/s² |
| Výdrž batérie (max.) | 22 min |
| Výška | 1115 mm |
| Zberný kôš na trávu | Áno |
| Šírka | 585 mm |