Makita DMP180Z vzduchový kompresor 12 l/min Baterie
79,81 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Farba | Modrá |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Hĺbka | 266 mm |
| Kapacita sania | 12 l/min |
| Maximálny prevádzkový tlak | 8,3 bar |
| Maximálny prietok vzduchu | 10 l/min |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Počet článkov batérie | Nie |
| Prevádzkové napätie | 18 v |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Varovanie | Zaistite dostatočné vetranie pracovného priestoru, aby nedošlo k prehriatiu. |
| Vhodné pre | Univerzálna |
| Výška | 174 mm |
| Šírka | 80 mm |