Makita DMP181Z elektrická vzduchová pumpa 11,1 bar 22 l/min
133,47 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(200 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Baterka | Áno |
| Dĺžka šnúry | 0,65 m |
| Farba | Čierna |
| Hlučnosť | 70 db |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Hĺbka | 316 mm |
| Ihla na nafukovanie | Áno |
| Nabíjačka | Nie |
| Prietok vzduchu | 22 l/min |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Správne použitie | Kolo |
| Tlak čerpadla | 11,1 bar |
| Typ zdroja | Batérie |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Vstupné napätie | 18 v |
| Vstupné napätie | 18 v |
| Výška | 231 mm |
| Úchyty | Áno |
| Šírka | 108 mm |