Makita DUC302Z motorová píla 800 W 4500 ot/min Čierna, Modrá
245,82 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Automatické mazanie | Áno |
| Balenie batérií | Nie |
| Brzda reťaze | Áno |
| Brzda spätného rázu | Áno |
| Dĺžka rezu | 28 cm |
| Dĺžka reťazovej lišty | 30 cm |
| Ergonomické ovládanie | Áno |
| Farba | Modrá |
| Hladina akustického výkonu | 84,4 db |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Hĺbka | 600 mm |
| Jednoduché uchopenie | Áno |
| Kapacita nádrže | 0,085 l |
| Miera akustického tlaku | 95,4 db |
| Nabíjačka | Nie |
| Napnutie/výmena reťaze bez náradia | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Ochrana proti spätnému rázu | Áno |
| Odchýlka merania K | 1,5 m/s² |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Príkon | 800 w |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rozchod reťaze | 1,1 mm |
| Rozteč reťaze | 76,2/8 mm (3/8") |
| Rýchlosť reťaze | 8,3 m/s |
| Ukazovateľ hladiny oleja | Áno |
| Varovanie | Používajte vhodné ochranné pomôcky, ako sú rukavice a ochranné brýle. |
| Voľnobežné otáčky | 4500 ot/min |
| Vydávanie vibrácií | 4,7 m/s² |
| Výška | 198 mm |
| Štandardná odchýlka | 2,5 db |
| Šírka | 234 mm |