Makita DUC306ZB motorová pila Černá, Modrá
326,31 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Dĺžka | 270 mm |
| Dĺžka čepele | 30 cm |
| Farba | Modrá |
| Hmotnost | 5,1 kg |
| Kapacita nádrže | 0,2 l |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Ochrana proti spätnému rázu | Áno |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rozteč reťaze | 76,2/8 mm (3/8") |
| Rýchlosť reťaze | 20 m/s |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ion) |
| Typ motora | Bezkartáčový |
| Varovanie | Nevyhadzujte použité batérie do bežného odpadu; |
| Vyberateľná batéria | Áno |