Makita DUC355PT2 motorová píla Čierna, Modrá 18V
621,45 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Áno |
| Dĺžka | 443 mm |
| Dĺžka reťazovej lišty | 35 cm |
| Farba | Biela |
| Hmotnost | 5,4 kg |
| Kapacita batérie | 5 ah |
| Kapacita nádrže | 0,2 l |
| Nabíjačka | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 36 v |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rozteč reťaze | 76,2/8 mm (3/8") |
| Rýchlosť reťaze | 20 m/s |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ión) |