Makita DUH601Z motorový krovinorez Jedno ostrie 4,5 kg
328,11 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(18 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Bezpečnostná brzda | Áno |
| Farba | Čierna |
| Frekvencia cyklu | 4400 spm |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Hĺbka | 1121 mm |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Typ ostrie | Jedno ostrie |
| Varovanie | Počas prevádzky sa noža nedotýkajte. |
| Veľkosť ostrie | 60 cm |
| Výška | 192 mm |
| Šírka | 225 mm |