Makita DUH602Z motorový krovinorez 4,5 kg
309,05 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(16 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Hladina akustického výkonu | 87,4 db |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Hĺbka | 1121 mm |
| Kapacita batérie | 6 ah |
| Miera akustického tlaku | 82,1 db |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rýchlosť rezania | 4400 ot/min |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ion) |
| Varovanie | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| Veľkosť ostrie | 60 cm |
| Výstražné piktogramy | Ghs02: flammable |
| Výška | 192 mm |
| Šírka | 225 mm |