Makita DUH651Z motorový krovinorez Dvojité ostrie 5,2 kg
270,94 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Dĺžka rezu | 65 cm |
| Farba | Čierna |
| Hlučnosť | 82 db |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Hĺbka | 1135 mm |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rozteč čepele zubov | 2,7 cm |
| Typ ostrie | Dvojité ostrie |
| Varovanie | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| Veľkosť ostrie | 1,8 cm |
| Výška | 200 mm |
| Čas cyklu bez zaťaženia | 1800 spm |
| Šírka | 225 mm |