Makita DUH751Z motorový krovinorez 4,5 kg
353,51 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Dĺžka rezu | 75 cm |
| Farba | Modrá |
| Hladina akustického výkonu | 97 db |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Hĺbka | 1261 mm |
| Miera akustického tlaku | 84 db |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Odchýlka merania K | 1,5 m/s² |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Varovanie | Zariadenie neponárajte do vody. |
| Voľnobežné otáčky | 4400 ot/min |
| Výstražné piktogramy | Ghs07: škodlivý |
| Výška | 192 mm |
| Štandardná odchýlka | 3 db |
| Šírka | 225 mm |