Makita DUM111SYX krovinorez / strunová kosačka 27 W Batéria Čierna, Modrá
147,09 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(30 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Áno |
| Doba prevádzky | 2500 min |
| Dĺžka | 131 mm |
| Farba | Čierna |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,7 kg |
| Hĺbka | 333 mm |
| Kapacita batérie | 1,5 ah |
| Model | Krovinorez |
| Nabíjačka | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Príkon | 27 w |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rezná šírka | 11 cm |
| Vydávanie vibrácií | 2,5 m/s² |
| Šírka | 120 mm |