Makita DUM604ZX akumulátorové nožnice na trávu 16 cm 18 V Lithium-ion (Li-ion) Čierna, Modrá
86,75 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Bezpečnostný vypínač | Áno |
| Ergonomický úchop | Áno |
| Farba | Čierna |
| Frekvencia cyklu | 2500 spm |
| Hladina akustického výkonu | 80 db |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Hĺbka | 353 mm |
| Jednoduché uchopenie | Áno |
| Krovinová čepeľ | Áno |
| Miera akustického tlaku | 76 db |
| Nabíjačka | Nie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Odchýlka merania K | 1,5 m/s² |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Systém ochrany batérie | Áno |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ion) |
| Varovanie | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| Voľnobežné otáčky | 2500 ot/min |
| Vydávanie vibrácií | 2,5 m/s² |
| Výška | 131 mm |
| Štandardná odchýlka | 1,5 db |
| Šírka | 177 mm |
| Šírka čepele | 16 cm |