Makita DVC750LZX1 odstraňovač prachu Modrá, Biela 7,5 l 55 W
158,84 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Držadlo | Áno |
| Dĺžka hadice | 2,5 m |
| Farba | Modrá |
| Hmotnost | 4,6 kg |
| Hĺbka | 418 mm |
| Kapacita | 7,5 l |
| Max. | 6,7 kpa |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Ofuk prachu | Áno |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Priemer hadice | 3,2 cm |
| Príkon | 55 w |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Systém filtrácie HEPA | Áno |
| Tlak ventilácie (max) | 70 mbar |
| Varovanie | Zariadenie môže vypúšťať škodlivé látky. |
| Vysávanie | Suché a mokré |
| Výška | 278 mm |
| Šírka | 251 mm |