Makita HP1630K vŕtačka Kľúč 3200 ot/min Čierna, Modrá 2,1 kg
128,44 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dizajn výrobkov | Vŕtačka s pištoľovým držadlom |
| Farba | Čierna |
| Hladina akustického výkonu | 108 db |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Hĺbka | 296 mm |
| Jednoduché uchopenie | Áno |
| Miera akustického tlaku | 97 db |
| Napájací zdroj | Ac |
| Neistota hladiny zvuku | 3 db |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Priemer vŕtania do betónu (max.) | 1,6 cm |
| Priemer vŕtania do dreva (max.) | 3 cm |
| Priemer vŕtania do ocele (max.) | 1,3 cm |
| Príklepy (vysoká rýchlosť) | 48000 bpm |
| Príkon | 710 w |
| Puzdro na prenášanie | Áno |
| Spätný chod | Áno |
| Typ tlmivky | Kľúč |
| Upínací rozsah skľučovadla (max) | 1,3 cm |
| Upínací rozsah skľučovadla (min) | 1,5 mm |
| Varovanie | Výrobok zlikvidujte v súlade s miestnými predpismi pre likvidáciu elektronického odpadu. |
| Voľnobežná rýchlosť (max) | 3200 ot/min |
| Vŕtanie | Áno |
| Vŕtanie s príklepom | Áno |