Makita UC4551A motorová píla 2000 W Čierna, Modrá
208,59 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Automatické mazanie | Áno |
| Dĺžka | 505 mm |
| Dĺžka reťazovej lišty | 45 cm |
| Farba | Čierna |
| Hlučnosť | 101,8 db |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Napájací zdroj | Ac |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Príkon | 2000 w |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rozteč reťaze | 76,2/8 mm (3/8") |
| Rýchlosť reťaze | 14,5 m/s |
| Ukazovateľ hladiny oleja | Áno |
| Vydávanie vibrácií | 1,5 m/s² |
| Výška | 220 mm |
| Šírka | 201 mm |