Makita UH005GZ 40V XGT 750 mm akumulátorové nožnice na živý plot
404,33 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 2 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Farba | Čierna |
| Frekvencia cyklu | 5000 spm |
| Hladina akustického výkonu | 97 db |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Hĺbka | 1263 mm |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | Ipx4 |
| Maximálna strihacia hrúbka | 2,35 cm |
| Miera akustického tlaku | 86 db |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 40 v |
| Odchýlka merania K | 3 db |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rozteč čepele zubov | 3,5 cm |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ion) |
| Typ ostrie | Dvojité ostrie |
| Veľkosť ostrie | 75 cm |
| Vydávanie vibrácií | 3,1 m/s² |
| Výška | 191 mm |
| Šírka | 223 mm |