Makita UH6570 motorový krovinorez Dvojité ostrie 550 W 3,8 kg
160,41 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(29 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Čierna |
| Frekvencia cyklu | 1600 spm |
| Hladina akustického výkonu | 97,9 db |
| Hlučnosť | 100 db |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Hĺbka | 1042 mm |
| Maximálna strihacia hrúbka | 1,8 cm |
| Miera akustického tlaku | 89,9 db |
| Napájací zdroj | Ac |
| Odchýlka merania K | 1,5 m/s² |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Rozteč čepele zubov | 2,8 cm |
| Typ ostrie | Dvojité ostrie |
| Varovanie | Pred použitím si prečítajte návod na obsluhu a dodržujte všetky bezpečnostné opatrenia. |
| Veľkosť ostrie | 65 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 v |
| Vydávanie vibrácií | 6,7 m/s² |
| Výkon motora | 550 w |
| Výstražné piktogramy | Ghs09: nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Výška | 206 mm |
| Štandardná odchýlka | 1,5 db |
| Šírka | 223 mm |