Makita UH6580 motorový krovinorez Dvojité ostrie 670 W 4,4 kg
203,99 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(25 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Čierna |
| Frekvencia cyklu | 3000 spm |
| Hladina akustického výkonu | 95 db |
| Hlučnosť | 96 db |
| Hmotnost | 4,4 kg |
| Hĺbka | 1049 mm |
| Maximálna strihacia hrúbka | 1,8 cm |
| Miera akustického tlaku | 87 db |
| Napájací zdroj | Ac |
| Odchýlka merania K | 1,5 m/s² |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Rozteč čepele zubov | 2,8 cm |
| Typ ostrie | Dvojité ostrie |
| Varovanie | Nepoužívajte v blízkosti horľavých materiálov. |
| Veľkosť ostrie | 65 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 v |
| Vydávanie vibrácií | 4,4 m/s² |
| Výkon motora | 670 w |
| Výstražné piktogramy | Ghs07: škodlivý |
| Výška | 206 mm |
| Čas cyklu bez zaťaženia | 1500 spm |
| Šírka | 223 mm |