Makita UM600DZX akumulátorové nožnice na trávu Čierna, Modrá 12 V
99,45 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 4 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Ergonomický úchop | Áno |
| Farba | Modrá |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Hmotnosť (vrátane batérie) | 1,5 kg |
| Hĺbka | 177 mm |
| Jednoduché skladovanie | Áno |
| Miera akustického tlaku | 75 db |
| Nabíjačka | Nie |
| Napätie batérie | 12 v |
| Odchýlka merania K | 1,5 m/s² |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Varovanie | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| Vydávanie vibrácií | 2,5 m/s² |
| Výška | 131 mm |
| Šírka | 329 mm |
| Životnosť batérie | 90 min |