Nožnice na trávu a živé rastliny.
146,77 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(30 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Áno |
| Dĺžka | 329 mm |
| Hlučnosť | 85 db |
| Kapacita batérie | 2 ah |
| Maximálna dĺžka rezu | 20 cm |
| Maximálna strihacia hrúbka | 1,8 cm |
| Nabíjačka | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 12 v |
| Obsah súpravy | Záručný list |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rýchlosť strihania | 2500obr./min |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ion) |
| Typ motora | Kartáčový motor |
| Varovanie | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| Výška | 131 mm |
| Šírka | 177 mm |