Nožnice na trávu a živý plot 24V 2Ah Greenworks G24SHTK2 - 1600607VA
112,35 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Áno |
| Dĺžka rezu | 2 cm |
| Farba | Zelená |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Jednoduché uchopenie | Áno |
| Kapacita batérie | 2 ah |
| Maximálna hrúbka kosenia plotostrižne | 8 mm |
| Maximálna šírka rezu | 12 cm |
| Nabíjačka | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 24 v |
| Počet batérií | 1 |
| Rýchlosť otáčania (max) | 2400 ot/min |
| Typ motora | Kartáčový motor |
| Výmena listu bez náradia | Áno |