Očkoplochý kľúč 28 mm Yato - YT-0357
9,90 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 2 ks
Dĺžka kľúča 330 mm. Materiál CrV, spĺňa normu DIN 3113.
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
Dĺžka kľúča 330 mm. Materiál CrV, spĺňa normu DIN 3113.
Kombinovaný kľúč YATO vyrobený z chromvanadiové zliatiny ocele, povrch je čiastočne satinovaný a leštený do vysokého lesku. AS-Drive je vylepšený profil u nástrčných a očkových kľúčov, v tomto prípade očká.
Vnútorná profil je tvarovaný do mierneho oblúčika. Tým pri zábere hlavná sila nepôsobí priamo na hranu skrutky, ale na plochu, čo znižuje opotrebenie skrutky a pomáha pri demontáži už poškodených skrutiek.
| Technické údaje | |
|---|---|
| veľkosť | 28 mm |
| dĺžka kľúča (L) | 330 mm |
| šírka kľúče (B) | 56,5 mm |
| šírka očka (D) | 40,9 mm |
| hrúbka kľúča (S1) | 9,9 mm |
| hrúbka kľúča (S2) | 13,5 mm |
| materiál | CrV |
| norma | DIN 3113 |
| funkcia AS-DRIVE | ano |
| Dostupnost | Dostupnosť: na vyžadanie |
| Hmotnost | 0.5 |
| Kodvyrobcuoriginal | 28216 |