Priemyselný vysávač DEWALT DXV15T
110,33 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(14 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka hadice | 4,85 m |
| Farba | Žltá |
| Hlučnosť | 82 db |
| Hmotnost | 6 kg |
| Hĺbka | 510 mm |
| Kapacita | 15 l |
| Kategória prachu | L |
| Pružná hadica | Áno |
| Príkon | 1100 w |
| Tlak ventilácie (max) | 215 mbar |
| Varovanie | Výrobok vyžaduje špeciálnu likvidáciu. |
| Vysávanie | Suché a mokré |
| Výška | 365 mm |
| Šírka | 385 mm |