RÁZOVÝ UŤAHOVÁK DEWALT DCF922N
159,79 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(22 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Farba | Žltá |
| Frekvencia úderov skrutkovača | 0 - 3550 ipm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Hĺbka | 125 mm |
| Maximálna rýchlosť skrutkovača | 2500 ot./min |
| Maximálny krútiaci moment skrutkovača | 406 nm |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Osvetlenie | Áno |
| Počet modelov | 4 |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Priemer skľučovadla | 1/2" |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ion) |
| Typ motora | Bezkartáčový |
| Varovanie | Nebezpečenstvo úrazu elektrickým preudom - prístroj uchovávajte mimo dosahu vody a vlhkosti. |
| Výška | 208 mm |
| Zlomový okamih | 610 nm |
| Šírka | 60 mm |