Reproduktory do auta KENWOOD KFC-S1356
21,02 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 1 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Čierna |
| Frekvenčný rozsah | 45hz - 18000hz |
| Hĺbka | 47,6 mm |
| Impedancia | 4 ohm |
| Materiál magnetu centrálneho reproduktora | Ferit |
| Materiál magnetu výškového reproduktora | Síran neodymitý |
| Maximálny výkon | 260 w |
| Menovitý vstupný výkon | 30 w |
| Mriežka reproduktora | Áno |
| Počet kusov v balení | 2 kusov |
| Stručný návod | Áno |
| Subwoofer súčasťou | Nie |
| Tvar | Kulaté |
| Typ reproduktora | 2-way |
| Vyčnenie výškového reproduktora | Áno |
| Výška | 130 mm |
| Výškový reproduktor | Áno |
| Zosilňovač v cene | Nie |
| Šírka | 130 mm |