Reťazová píla 18V DCMPS567N-XJ DEWALT
247,50 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(83 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Dĺžka reťazovej lišty | 20 cm |
| Dĺžka tyče | 3 m |
| Ergonomický úchop | Áno |
| Farba | Žltá |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Kapacita nádrže | 0,115 l |
| Maximálna dĺžka | 4,5 m |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Nastaviteľná dĺžka | Áno |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rýchlosť reťaze | 6,5 m/s |
| Teleskopická trubica | Áno |
| Varovanie | Nevyhadzujte použité batérie do bežného odpadu; |