Aku vŕtačky a skrutkovače POWERPLUS 5400338092886 MPN: POWXBBOX10
Sada Powerplus POWXBBOX10 - Aku vŕtačka + multifunkčná brúska 20 V, 4 Ah
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 4 ks
Táto praktická sada náradia POWXBBOX10 značky Powerp...
Pridať do košíka
⚡ Kúpiť teraz Do zoznamu želaní
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
Popis
Technické parametre
Recenzie
Sada obsahuje akumulátorový vŕtací skrutkovač, oscilačnú multifunkčnú brúsku, nabíjačku 20V a batériu 20V 4,0Ah.
Hlavné prednosti
  • AKU skrutkovač / vŕtačka:
  • Bezuhlíkový motor
  • 2 rýchlosti
  • Malý a kompaktný
  • Skvelý výkon
  • Prepínač spätného chodu
  • LED pracovné svetlo
  • Spona na zavesenie na opasok
  • Rýchle zastavenie stroja
  • Max. kapacita vŕtania:
  • Oceľ do priemeru 10mm
  • Drevo do priemeru 25mm
  • Aku multitool oscilačná brúska:
  • Bezuhlíkový motor
  • Ľahká a kompaktná
  • Elektronická regulácia otáčok
  • Elektronická kontrola otáčok
  • Mäkčené držadlo
  • Odsávanie nečistôt
Špecifikácie
  • AKU skrutkovač / vŕtačka:
  • Napätie 20 V
  • Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1 400 min-1
  • Nastavenie momentu: 19+1
  • Max. krútiaci moment 30 Nm
  • Skľučovadlo 10 mm
  • Hmotnosť 1,0 kg
  • Napätie: 20 V
  • Otáčky naprázdno: 12 000 – 19 500 min–1
  • Rýchlosť kmitania: 24 000 – 38 000 min–1
  • Hmotnosť: 0,98 kg
Obsah balenia
  • 1x AKU vŕtačka
  • 1x Aku oscilačná brúska
  • 1x Brúsna doska (90x90x90mm)
  • 1x Pílový list 32mm
  • 1x Škrabka 52mm
  • 5x Brúsne papiere 2x GR 60, 1x GR 120, 1x GR 180, 1x GR 240
  • 1x Pripojenie odsávania prachu
  • 1x batéria 20V 4.000 mAh LI-ION