Sada vrtákov a sekáčov do betónu SDS+ 12 ks - HT531004
Cena vrátane DPH 23%
Skladom (7 ks)
Sada vrtákov a sekáčov do betónu s upínacou hlavou SDS+ v plastovom puzdre. 12 kusov, z Cr-V ocel...
Pridať do košíka
⚡ Kúpiť teraz Do zoznamu želaní
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
Popis
Technické parametre
Recenzie
Sada vrtákov a sekáčov do betónu SDS+ 12 ks - Hoteche
Sada obsahuje špicatý, plochý a drážkovací sekáč, ako aj vrtáky rôznych priemerov a dĺžok.
Všetko je prehľadne uložené v plastovom puzdre pre jednoduché prenášanie a organizáciu.
Sekáče a vrtáky do betónu SDS+, 5 - 20 mm, sada 12 ks - HT531004
Kľúčové vlastnosti sady vrtákov a sekáčov HT531004
  • 12-dielna sada vrtákov a sekáčov na betón a murivo
  • SDS+ uchytenie pre bezpečné a efektívne použitie
  • Vyrobené z chróm-vanádiovej ocele pre vysokú odolnosť
  • Široký rozsah vrtákov od Ø 5 mm do Ø 20 mm
  • 3 typy sekáčov pre rôzne druhy opracovania
  • Praktické plastové puzdro pre jednoduché skladovanie a prepravu
Technické parametre:
Typ uchytenia: SDS+
Vrtáky: 5 x 110 mm, 6 x 110 mm, 8 x 160 mm, 10 x 160 mm, 12 x 160 mm, 14 x 210 mm, 16 x 210 mm, 18 x 310 mm, 20 x 450 mm
Sekáče: Špicatý, plochý, drážkovací (dĺžka 250 mm)
Materiál: Chróm-vanádiová oceľ
Rozmery puzdra: 480 x 60 x 105 mm