Scheppach DP16VLS stojanová vŕtačka 500 W
131,26 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(6 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Šedá |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 hz |
| Hmotnost | 15,4 kg |
| Hĺbka | 435 mm |
| Maximálny priemer otvoru | 16 mm |
| Motor dodávaný | Áno |
| Počet otáčok | 2500 ot/min |
| Príkon | 500 w |
| Typ produktu | Stojanová vŕtačka |
| Upínací rozsah skľučovadla (max) | 1,3 cm |
| Veľkosť stolíka | 160 x 160 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 - 240 v |
| Výška | 600 mm |
| Základný materiál | Oceľ |
| Šírka | 220 mm |