Vŕtacie kladivo SDS MAX, 1500 W - HTP800318
Búracie a vŕtacie kladivo s výkonom 1500 W, príklep až 4000 úderov/min., energia nárazu 10 J, skľ...
Búracie a vŕtacie kladivo s výkonom 1500 W, príklep až 4000 úderov/min., energia nárazu 10 J, skľ...
Ak hľadáte spoľahlivé náradie na búracie a demolačné práce, elektrické vŕtacie kladivo je ideálnou voľbou. S výkonom 1500 W a energiou nárazu 10 J zvládne tento robustný nástroj aj tie najnáročnejšie úlohy. Je navrhnuté tak, aby vám poskytlo maximálnu efektivitu pri práci na stavbách alebo rekonštrukciách.
Kľúčové vlastnosti:
Búracie kladivo vrátane príslušenstva je prehľadne uložené v praktickom plastovom kufri, ktorý chráni vaše náradie a uľahčuje jeho prenášanie. Kufor je navrhnutý tak, aby odolal náročným podmienkam na stavbe a udržal vaše náradie v bezpečí.
Technické parametre:
| Model | HTP800318 |
|---|---|
| Napätie/frekvencia | 220-240 V ~ 50/60 Hz |
| Výkon | 1500 W |
| Príklep | až 4000 úderov/min |
| Energia nárazu | 10 J |
| Betón / oceľ / drevo | 40 mm / 13 mm / 40 mm |
| Skľučovadlo | SDS-MAX |
| Kábel | H07Rn-F 2 x 1,0 mm² |
| Zástrčka | VDE |
| Hmotnost | 21.6 |