Vzduchový kompresor MAKITA AC1350 1,50 kW
408,48 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Čierna |
| Hlučnosť | 97 db |
| Hmotnost | 32 kg |
| Hĺbka | 940 mm |
| Maximálny prevádzkový tlak | 8 bar |
| Maximálny prietok vzduchu | 240 l/min |
| Objem | 50 l |
| Popis výrobku | Podmienky používania trojročnej záruky dewalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Typ motora | Elektromotor |
| Varovanie | Nepoužívajte prístroj v uzavretých priestoroch bez dostatočného vetrania. |
| Vhodné pre | Univerzálna |
| Výkon motora | 1500 w |
| Výstražné piktogramy | Ghs07: škodlivý |
| Výška | 700 mm |
| Šírka | 320 mm |