Yato YT-73460 elektrická vzduchová pumpa 10 bar 40 l/min
24,65 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 3 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Bezpečnostný spínač | Áno |
| Dĺžka šnúry | 3 m |
| Farba | Čierna, oceľ |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Hĺbka balenia | 210 mm |
| Napätie auto nabíjačky | 12 v |
| Prietok vzduchu | 40 l/min |
| Príkon | 180 w |
| Správne použitie | Auto |
| Tlak čerpadla | 10 bar |
| Tryska v cene | Áno |
| Typ zdroja | Zapaľovač na doutníky |
| Varovanie | Nepoužívajte prístroj v uzavretých priestoroch bez dostatočného vetrania. |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Výstražné piktogramy | Ghs04: plyny pod tlakom |
| Výška balenia | 240 mm |
| Úchyty | Áno |
| Šírka balenia | 310 mm |