ZWILLING V-EDGE 32605-000-0 Ostrič nožov
57,76 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka | 81 mm |
| Farba | Čierna |
| Hmotnost | 1,05 kg |
| Jednoduchá aplikácia | Áno |
| Varovanie | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| Výška | 209 mm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 20,8 cm |
| Šírka | 202 mm |